Skromné pavilony hotelu Slaven *

Přes dvacet roků jezdíme stále do stejného hotelu Slaven v Crikvenici - Selcích naproti ostrovu Krk. Našim hostům říkáme, že voda v moři je křišťálově čistá, oblázkové pláže s mírným přístupem do vody zdarma, odlehlá romantická lesní pláž s málo lidmi přitahující nudisty, jídlo v hotelu dobré, lázeňské městečko noblesní,  hotel téměř na břehu moře, naše cesta z Tábora k moři velmi krátká a bez jakýchkoli zajížděk v Čechách i v Chorvatsku, sportovní a zábavní lákadla jako tobogan, minigolf, prolézačky pro děti, stolní tenis, jízda na vodních lyžích, na člunu, lodičky, šlapadla a  mnoho dalších „nej“.  

Po celá ta léta našim hostům také zdůrazňujeme, že to málo, co by mohlo naše hosty zklamat je skromné ubytování. Je to relativní. Pavilony hotelu Slaven jsou umístěny velmi blízko moře v pěkném parčíku s velkými borovicemi, fíkovníky, rozmarýny a vavříny. Někteří hosté si tak možná ani nevšimnou, že pavilony, ač architektonicky velmi pěkně řešené, s balkony u každého pokoje, mají už lecos za sebou, stejně jako nábytek v pokojích. Každý rok se přes zimu něco vylepší. Jednou se ve všech pokojích objeví fungl nové podlahy, jindy stolečky se židlemi na všech balkonech a další rok třeba nově vymalované pokoje. Koupelny, které toho už také hodně pamatují, by neškodilo důkladně zrekonstruovat. Potom už by to bylo skoro bezvadné. Jenomže v tom je právě kámen úrazu. Navzdory skromnému ubytování, nebo možná právě proto je náš hotel už dvacet let beznadějně vyprodán od jara do podzimu, zatímco jiné hotely, které byly důkladně a tedy nákladně zrekonstruovány často zejí prázdnotou. Bohatých v Evropě totiž nepřibývá, spíše naopak, a tak je o skromnější hotely stále větší zájem.

Těm, kteří si potrpí na lepší úroveň a komfort můžeme nabídnout nově renovované pokoje s televizí a klimatizací v hlavní budově hotelu*** Slaven, viz naše stránka Ceny

Pro ty nejnáročnější nabízíme luxusní pětihvězdičkový hotel Amabilis*****, viz naše stránka Luxusní hotel Amabilis


zpet-g