Datum založení
CK Mráz
4.10.1990


Last minute

Titulní strana
Okolí hotelu
Ubytování
Výlety
Informace
Strava
Ceny
Přihláška
Naše adresa
O nás

EXOTIKA

Soukromá stránka
Cesta do Indie

INDIE

Dále nabízíme
Řecko

Jedete vlastním autem přes Slovinsko?
Zde naleznete mapy.

Maribor
.....


HADRY Hadry
.....

 

         

PLITVICKÁ JEZERA (autobusem)

Plitvice


Termín
: dle dohody

   PROGRAM:   Odjezd v 8,00 hod. ráno. Cesta na jih podél pobřeží s krásnými výhledy. Dále průsmykem Vratnik směrem na Otočac a Plitvická jezera.
Zastávka v průsmyku Vratnik v nadmořské výšce 700 m s překrásným výhledem na moře a ostrovy.

Odjezd zpět v 16,00 hod. a návrat domů před večeří.

Cena: 390,-KN (doprava autobusem, vstupné, průvodce) Děti 7-12 let 190,- KN, Děti 4-7 let 100,- KN

Plitvická jezera jsou jedinečným přírodním jevem evropského formátu. Jako mimořádný přírodní fenomén je organizace UNESCO zařadila na listinu největších světových přírodních hodnot. Tato soustava 16 jezer se rozkládá stupňovitě nad sebou v nadmořské výšce 500 až 640 m. Vody jezer mají různou barvu - od smaragdově zelené po blankytně modrou. Na Plitvicích byl filmován legendární Vinnetou.

Ocitnout se u Plitvických jezer znamená zabloudit do krásy, která nám hlavu zamotá. Konečně poznáme, že na zemi může být opravdický ráj. Budete se sem chtít alespoň ještě jednou vrátit a znovu tu krásu procítit všemi smysly. V Evropě jistě existuje mnoho krásných jezer, ale jen na Plitvicích je jich v jednom prostoru šestnáct najednou. A každé z nich zapadá do důmyslného systému. Jednotlivé vodní plochy jsou propojeny malebnými vodopády a z generace na generaci se proměňují v ještě malebnější, v ještě kouzelnější útvary. Ocitnout se v Národním parku Plitvická jezera je jako dostat se do snového vodního království z něhož se člověk nechce probudit do reality.

Další obrázky Plitvických jezer


VRBNIK- městečko na ostrově KRK  (lodí)

Vrbnik-1


   PROGRAM:   Sraz před naším hotelem ve 12,30. Plavba 45 minut po moři do města Vrbnik na ostrově Krk. Prohlídka starobylého kamenného městečka postaveného na vysoké skále nad mořem. Město patřilo kdysi šlechtickému rodu Frankopanů, který ovládal ostrov Krk a rozsáhlé oblasti na pevnině. Dnes je městečko proslaveno pěstováním vína.
Po prohlídce městečka ochutnáme místní víno v útulné hospůdce nebo na terase s vyhlídkou na moře. Malá oblázková pláž u přístavu nám nabízí možnost vykoupání. Celková doba výletu je čtyři hodiny.

Cena: 120,-KN (děti 6 až 12 let 50%). Výjimečně možno platit i v jiné měně.


Ulicka
zvetsit

Křivolaká ulička ve starém Vrbniku

Vrbnik-2
zvetsit

Vrbnik je "pirátské" městečko na skále nad mořem

cestou z vyletu
zvetsit

Cestou z výletu na Vrbnik

Marek

Někdy je výlet prodloužen o zastávku ke koupání v malém zálivu Svatého Marka s písečnou pláží.

 

 

 

 


AKVÁRIUM v Crikvenici  (pěšky individuálně)

ryba


   Akvárium se nachází v centru Crikvenice asi 200 m od přístavu směrem k městské nemocnici. Na ploše 200 m2 tady nalezneme 24 akvárií vzhledem připomínající přírodní podmínky. Je zde k vidění přes sto druhů jadranských ryb a dalších padesát druhů ryb z tropických moří. Mezi ty zajímavější patří např. malý druh žraloka, chobotnice, murény, mořští koníci, krabi, ropušnice nebo ježík.

Otevřeno: 10,00 - 22,00

Cena: 35,- Kun u pokladny akvária. U průvodce CK Mráz možno zakoupit vstupenky za 25,- Kun, děti 4-10 let 15,- Kun.

 
SV. JURAJ
kostelík na kopci s úchvatným rozhledem na moře a hory  (pěšky individuálně)

Následující popis cesty obdržíte od našeho průvodce na místě.

Juraj


   Na procházku se vydáme nejlépe už v 6,30 hodin ráno (v září později). Od pavilonů hotelu Slaven jdeme po silničce zatarasené skružemi skrz autokempink vzhůru až na magistrálu (20 min). Po magistrále 150 m doprava (směr Split) a hned odbočit podle směrovky na městečko Bribir. Po silnici 30 min stále do mírného kopce. Cestou se občas vynoří náš cíl - kostelík Sv. Juraj na kopci před námi. V okamžiku kdy se silnice přehoupne přes vrcholek, uvidíme asi 150 m před sebou bílou kapličku. Před ní odbočíme prudce doprava (je tam závora, kterou obejdeme) a nejstrmější asfaltovou cestičku světa dorazíme po deseti minutách ke kostelíku na vrcholu kopce. Odměnou je nám úchvatný rozhled na moře a hory. Stojíme v nadmořské výšce 255 m. Nad pohořím Veliká Kapela (nejvyšší hora Viševica, 1428 m) vychází v oparu slunce a nám se otevírá nádherný pohled do údolí Vinodol s městečkem Bribir. Na opačné straně vidíme jako na dlani pobřežní obce Crikvenici, Selce, Novi Vinodolski a v dálce v oparu na jihu město Senj, nad nímž se zvedá nejvyšší chorvatské pohoří Velebit (nejvyšší hora Vaganski Vrh, 1757 m). Na ostrově Krk (nejvyšší hora Obzova, 569 m) svítí ve slunci bílé skály a mezi nimi městečka Vrbnik a Šilo. Vysoké hory v pozadí jsou na ostrově Cres a částečně na Istrijském poloostrově. Tam a zpět to hravě zvládneme za 2,5 hod.  (celkem 6,8 km). Před 9,00 ještě stihneme snídani.

 

Cestovní kancelář Mráz
Staňkova 2007, 390 02 Tábor,
tel.  381 259 915,
pracovní doba: 8,30 - 16,30, ve středu do 18,00
E-mail
IČO: 11312033
Cestovní kancelář Mráz byla založena dne 4.10.1990. V Registru živnostenského podnikání je zapsána od 14.10.1992.

© 2000 Cestovní kancelář Mráz, návrh a podpora návštěvnosti Cosma.

hotelu Slaven v Crikvenici Cestovní kancelář Mráz, Chorvatsko, Crikvenica, dovolená u moře, nádherné pobřeží, Chorvatsko, Jadran, ubytování, hotel Cestovní kancelář Mráz, Chorvatsko, Crikvenica, dovolená u moře, nádherné pobřeží, Chorvatsko, Jadran, ubytování, hotel Cestovní kancelář Mráz, Chorvatsko, Crikvenica, dovolená u moře, nádherné pobřeží, Chorvatsko, Jadran, ubytování, hotel Cestovní kancelář Mráz, Chorvatsko, Crikvenica, dovolená u moře, nádherné pobřeží, Chorvatsko, Jadran, ubytování, hotel Cestovní kancelář Mráz, Chorvatsko, Crikvenica, dovolená u moře, nádherné pobřeží, Chorvatsko, Jadran, ubytování, hotel Cestovní kancelář Mráz, Chorvatsko, Crikvenica, dovolená u moře, hotel Slaven, Crikvenica, cestovní kancelář Mráz nádherné pobřeží, Chorvatsko, Jadran, ubytování, hotel Cestovní kancelář Mráz, Chorvatsko, Crikvenica, dovolená u moře, nádherné pobřeží, Chorvatsko, Jadran, ubytování, hotel Cestovní kancelář Mráz, Chorvatsko, Crikvenica, dovolená u moře, nádherné pobřeží, Chorvatsko, Jadran, ubytování, hotel Cestovní kancelář Mráz, Chorvatsko, Crikvenica, dovolená u moře, nádherné pobřeží, Chorvatsko, Jadran, ubytování, hotel Cestovní kancelář Mráz, Chorvatsko, Crikvenica, dovolená u moře, hotel Slaven, Crikvenica, cestovní kancelář Mráz hotel Slaven, Crikvenica, cestovní kancelář Mráz nádherné pobřeží, Chorvatsko, Jadran, ubytování, hotel Cestovní kancelář Mráz, Chorvatsko, Crikvenica, dovolená u moře, nádherné pobřeží, Chorvatsko, Jadran, ubytování, hotel Cestovní kancelář Mráz, Chorvatsko, Crikvenica, dovolená u moře, nádherné pobřeží, Chorvatsko, Jadran, ubytování, hotel Cestovní kancelář Mráz, Chorvatsko, Crikvenica, dovolená u moře, nádherné pobřeží, Chorvatsko, Jadran, ubytování, hotel Cestovní kancelář Mráz, Chorvatsko, Crikvenica, dovolená u moře, hotel Slaven, Crikvenica, cestovní kancelář Mráz hotel Slaven, Crikvenica, cestovní kancelář Mráz nádherné pobřeží, Chorvatsko, Jadran, ubytování, hotel Cestovní kancelář Mráz, Chorvatsko, Crikvenica, dovolená u moře, nádherné pobřeží, Chorvatsko, Jadran, ubytování, hotel Cestovní kancelář Mráz, Chorvatsko, Crikvenica, dovolená u moře, hotel Slaven, Crikvenica, cestovní kancelář Mráz hotel Slaven, Crikvenica, cestovní kancelář Mráz nádherné pobřeží, Chorvatsko, Jadran, ubytování, hotel Cestovní kancelář Mráz, Chorvatsko, Crikvenica, dovolená u moře, nádherné pobřeží, Chorvatsko, Jadran, ubytování, hotel Cestovní kancelář Mráz, Chorvatsko, Crikvenica, dovolená u moře, nádherné pobřeží, Chorvatsko, Jadran, ubytování, hotel