Datum založení
CK Mráz

4.10.1990

Last minute

Titulní strana
Okolí hotelu
Ubytování
Výlety
Informace
Strava
Ceny
Přihláška
Naše adresa
O nás

EXOTIKA

Soukromá stránka
Cesta do Indie

INDIE

Dále nabízíme
Řecko

 

         


Naše cestovní kancelář byla založena jako jedna z prvních již v létě roku 1990.

Poznávací zájezdy
Během prvních deseti let jsme zorganizovali bezmála 700 vícedenních i jednodenních poznávacích zájezdů do Švýcarska, Holandska, Francie, Belgie, Anglie, Itálie, Německa, Rakouska, Polska, Řecka a Turecka. Abychom mohli našim hostům zajistit skutečně zodpovědnou péči, vykonával na základě předchozích dlouholetých průvodcovských zkušeností průvodcovskou činnost téměř výhradně majitel cestovky Jaromír Mráz a výjimečně někteří členové jeho rodiny.

Pobytové zájezdy
Od roku 1993 jsme začali pořádat i pobytové zájezdy k moři v Itálii a Chorvatsku. Pod dojmem nechvalných konců některých velkých cestovních kanceláří, které prodávají pobytové zájezdy do desítek hotelů v mnoha zemích a nabízejí své produkty jako v hypermarketu, bez vztahu ke klientům a prodávaným službám, jsme se vydali cestou opačnou - cestou opatrnosti a neokázalosti. Od roku 1993 vozíme naše dovolenkové hosty do jediného místa v chorvatské Crikvenici - Selcích do hotelu Slaven (v některých létech to byl též sousední hotel Jadranka). Díky této věrnosti jednomu místu můžeme našim hostům poskytnout nejpodrobnější informace a nabídnout jim velmi nízké ceny.

Pojištění a Vaše jistoty
Ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb. je naše cestovní kancelář pojištěna proti úpadku u České podnikatelské pojišťovny, a.s. Certifikát který to potvrzuje je zveřejněn na naší titulní stránce a jeho originál je vystaven v naší kanceláři. Přehledy o všech pojištěných cestovních kancelářích najdete také na webových stránkách Ministerstva pro místní rozvoj ČR www.mmr.cz v sekci Cestovní ruch >> Informace pro zákazníky >> Seznamy pojištěných cestovních kanceláří (http://www.mmr.cz/Cestovni-ruch/Informace-pro-zakazniky)

Táborské a jihočeské veřejnosti poskytujeme služby nepřetržitě od roku 1990. Podnikáme jako fyzická osoba a ručíme tedy - na rozdíl od rozličných akciových společností a společností s ručením omezeným - svým osobním majetkem v plné výši.

Nikdy jsme neměli žádný úvěr a nikdy nám nikdo nic nedlužil. Nezávislost na úvěrech i slušná platební morálka pod heslem "Nelžeme a platíme" vytvářejí nám i našim klientům bezpečné zázemí u našich osvědčených zahraničních hotelových partnerů a umožňují využívat zvýhodněného pojištění firmy u České podnikatelské pojišťovny.

Naše krédo
Snažíme se řídit heslem "Poskytujeme více než slibujeme". Rozhodně nenabízíme luxus. Chceme jen slibovat málo a poskytnout o trochu víc. Protože však víme, že i pod líbivými hesly se může zákazník dočkat čehokoli, příliš naše hesla nezveřejňujeme v naší reklamě. Raději často zveřejňujeme naše doporučení: "Než přijdete k nám, zeptejte se těch, kteří s námi u moře již byli. Jak se jim líbilo, jaké měli ubytování, jak jim vařili, jak jsme se k nim chovali. Z Tábora a okolí, z Budějovic, Veselí, Třeboně, Milevska, Českého Krumlova a Kaplice jsme tam dovezli tisíce lidí. Jistě některé z nich naleznete i mezi Vašimi známými." To se nám zdá serióznější než všechna líbivá hesla.

Příjemný pobyt v Chorvatsku Vám přeje Jaromír Mráz
majitel cestovní kanceláře
portrét-JM

Cestovní kancelář Mráz
Staňkova 2007, 390 02 Tábor,
tel.  381 259 915,
pracovní doba: 8,30 - 16,30, ve středu do 18,00
E-mail
qr_ckmraz
IČO: 11312033
Cestovní kancelář Mráz byla založena dne 4.10.1990. V Registru živnostenského podnikání je zapsána od 14.10.1992.

© 2000 Cestovní kancelář Mráz, návrh a podpora návštěvnosti Cosma.